TG Expo

West Africa Automotive Show

2. Uluslararası Otomotiv Yedek Parça Fuarı

17-19 Mayıs 2022

Landmark Centre – Lagos, NİJERYA

Hakkında

210 milyonu aşkın nüfusa sahip Nijerya’da gerçekleşen West Africa Automotive Show, dünyanın henüz girilmemiş pazarlarından birine eşsiz bir erişim sağlıyor. 2030 yılına kadar Nijerya’nın Çin ve Hindistan’ın ardından dünyanın en kalabalık üçüncü ülkesi olacağı tahmin ediliyor.
Nijerya 2014’te Güney Afrika’yı geçerek Afrika’nın en büyük ekonomisi olmuştur. Bunun yanı sıra, 2021 itibariyle Nijerya, nominal GSYİH ve satın alma gücü paritesi açısından sırasıyla 500 milyar dolardan ve 1 trilyon dolardan fazla değere sahiptir ve dünyanın en büyük 20’nci ekonomisidir. Ülkenin ticaret merkezi olan ve 21 milyondan fazla nüfusa sahip Lagos Afrika’nın en büyük şehri olmakla beraber GSYİH’si 31 milyar dolardır ve Afrika’nın 6’ncı en büyük ekonomisidir.
Batı Afrika’da düzenlenen etkinliklerle ilgili benzersiz deneyimimiz, sizi hedef kitlenize ulaştırmak için bize rakipsiz bir yetenek sağlıyor. West Africa Automotive Show’da katılımcı olarak, ithalatçılardan satıcılara, teknisyenlerden filo bakım personeline kadar otomotiv endüstrisinin bütün yelpazesinden 3000’den fazla profesyonelle tanışma fırsatı yakalayın.

FUAR KÜNYESİ

West Africa Automotive Show

2. Uluslararası Otomotiv Yedek Parça Fuarı

Tarih : 

17-19 Mayıs 2022

Yer : 

Landmark Centre – Lagos, NİJERYA

Sektör : 

Otomotiv Yan Sanayi

Katılımcı Ürün Grupları : 

Hemen Katılımcı Olun

Araç Servisleri
Asya Menşeli Oto Parçaları
Avrupa Menşeli Oto Parçaları
Yağlayıcı ve Yağlar
Aksesuarlar
Tekerlek ve Lastikler
Bitmiş Araç
Bataryalar
Boyalar