Hakkımızda

TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş olarak, 2008 yılında Think Global – Küresel Düşün mottosuyla fuarcılıkta uluslararası standartları Türkiye’ye kazandırmak amacıyla yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana sektörde birçok ilki gerçekleştirerek Türk fuarcılık sektörünün gelişimine destek veren yenilikçi bir marka olduk.
 
Dünyanın birçok yerindeki bireysel ya da milli katılım organizasyonu üstlendiğimiz ve Türkiye’de organize ettiğimiz fuarlarla; Türk firmalarının uluslararası pazarlarda ürünlerini tanıtmasını, yeni iş birlikleri kurarak ihracat hacimlerini geliştirmelerini sağlamaktayız.
 
T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan uluslararası fuarların milli katılım organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere akredite bir şirket olarak,  ülke ticaretini geliştirmek amacıyla 20 yılı aşkın sektörel tecrübesi olan yönetici kadromuz ve alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını gözeterek geniş bir yelpazede ‘anahtar teslim’  fuarcılık hizmetleri vermekteyiz.
 
Tg Expo olarak, sağlık, mobilya, inşaat, enerji gibi sektörlerde dünyanın en önemli uluslararası fuarlarının Türkiye katılımını üstlenmekte ve 5 kıtada 20 ülkede faaliyet göstermekteyiz.
 
Fuara kadar olan tüm süreçlerde danışmanlık, teşviklerle ilgili bilgilendirme ve takip, nakliye, konaklama, seyahat ve vize alımına ilişkin  bilgilendirme ve yönlendirmeler verdiğimiz hizmetler arasındadır. Fuarcılık alanında profesyonel ekibimizle, ihracatçı firmalarımıza uluslararası standartlarda fuarcılık deneyimi yaşatmaya devam etmekteyiz.

KATILIMCI FORMU

Fuar Bilgileri


Kişisel Bilgiler


Kişisel Bilgiler