TG Expo

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 2008 yılından bu yana “Think Global – Küresel Düşün” mottosuyla Türkiye’de fuarcılık sektörüne yön veren TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş., uluslararası deneyimlere sahip güçlü kadrosuyla sektörün gelişimine destek vermektedir.

Dünyanın en büyük fuar organizatörlerinin uluslararası çatı derneği olan UFI ve dünya çapındaki kongre ve uluslararası toplantılar sektörünün en önemli birliklerinden biri olan ICCA’ya üye olan TG Expo aynı zamanda T.C. Ticaret Bakanlığı’na da akredite olup, yurt dışı fuarların milli katılım organizasyonlarını da gerçekleştirmeye yetkilidir. 5 kıtada 35 ülkede bireysel ya da milli katılım organizasyonları ve Türkiye’de ana organizatörlüğünü üstlendiği fuarlar ile Türk firmalarının uluslararası pazarlarda ürünlerini tanıtmalarını ve ticaret hacimlerini genişletmelerini destek olmaktadır.

Enerji, gıda, kozmetik, tekstil, mermer, otomotiv yan sanayi, yapı-inşaat, restorasyon, müzecilik, otel-konaklama gibi sektörlerde dünyanın en önemli uluslararası fuarlarının Türkiye katılımını üstlenen TG Expo, fuara kadar olan tüm süreçlerde danışmanlık, teşviklerle ilgili bilgilendirme ve takip, nakliye, konaklama, seyahat ve vize alımına ilişkin bilgilendirme ve yönlendirme hizmeti de sağlamaktadır. Fuarcılık alanında profesyonel ekibiyle, ihracatçı firmalara uluslararası standartlarda fuarcılık deneyimi sunar.

Fuarcılık alanında profesyonel ekibimizle, ihracatçı firmalarımıza uluslararası standartlarda fuarcılık deneyimi yaşatmaya devam etmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

Sonuç Odaklılık

Her adımımızı işin sonunu düşünerek atarız.

Tutku

İşimize dört elle sarılır, özveriyle çalışırız.

İş Birliği

Ekip ruhuyla çalışır, birbirimize destek oluruz.

Nezaket

Saygı ve incelikle davranma temel önceliğimizdir.

Yenilikçilik

Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşırız.

Dijitalleşme

Son teknolojileri takip edip iş süreçlerimize entegre ederiz.

MİSYONUMUZ

Geniş ve kapsamlı fuarcılık hizmetlerimizle, müşterilerimizi uluslararası pazarlarla etkin bir şekilde buluşturarak, ihracat hacimlerini geliştirmelerini sağlamak

VİZYONUMUZ

Fuarcılık sektöründe Türkiye’nin en başarılı, referans alınan, iş yapma modelini belirleyen şirket olmak